Kurumsal Web Sitesi

img
Özgün ve Proje Odaklı Web Sitesi Çözümleri

CinFikir ekibi olarak, sizden gerekli onayı aldıktan sonra öncelikle sektörel bazlı analizler yapmaktayız. Bu analizlerin ardından dijital dünyadaki olası rakiplerinizin web sitelerini incelemekte ve bunlarda eksik olan yönleri belirlemekteyiz. Ardından bunları bir rapor haline getirip firmanız için gereken ve hedef on ikiden vuracak projeler üretmekteyiz.

Yeni Sitenizle Rakiplerinizi Geride Bırakın

Sitenizin ihtiyacı olan tüm altyapı CinFikir Web ekibi tarafından eksiksiz olarak hazırlanmaktadır. Size sadece içerikleri bize iletmeniz kalır, dilerseniz sitenizin içeriği ve görsel içerikler konusunda da ekibimizde bulunan metin editörlerimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.

img

Uzman Tasarımcılar & Profesyonel Tasarımlar

  • Proje kapsamında öncelikle web tasarım uzmanlarımız tarafından sitenizin tasarımı işinize uygun olarak yapılmaktadır.
  • Tasarım onaylandıktan sonra ise yapılan analizler sonucu elde edilen verilere göre site içerikleri hazırlanmaktadır. Tüm içerikler yapılan projeye has olmaktadır.

Neler Yapıyoruz

Sektör Analizi ve Uygun Çözümün Bulunması
Sektör Analizi ve Uygun Çözümün Bulunması
CinFikir ekibi olarak, sitenizin yapımına başlamadan önce sektörünüzde bu işi yapan rakiplerinizin web siteleri analiz edilmekte ve bu analizler sonucu en verimli proje ortaya çıkarılmaktadır.
Yaratıcı ve Etkileyici Web Tasarım Çözümü
Yaratıcı ve Etkileyici Web Tasarım Çözümü
CinFikir'li tasarım ekibimiz yapılan sektörel analizler sonucunda yapılacak olan web sitenizi son teknolojiye uygun, her platformda çekici bir özelliğe sahip şekilde tasarlamaya başlar.
Güçlü ve Rakiplerinizi Geride Bırakacak İçerikler
Güçlü ve Rakiplerinizi Geride Bırakacak İçerikler
Ekibimizin editörlerince sizin gönderdiğiniz site içerikleri web alanına uygun hale getirilmektedir. Arama motoru optimizasyonu yapılan içerikler web sitesine eklenmektedir.
Mehmet Ö.
CinFikir'le çalışmaya başladıktan sonra web sitemizden aldığımız geri dönüşler hemen hemen iki katına çıktı. Müşteriye ulaşmamız kolaylaştı. Teşekkürler CinFikir.
Mehmet Ö.
Proje Müdürü
Jülide S.
Firmamız uzun yıllardır hizmet vermekteydi. Ancak bir web sitesi yerine geleneksel referanslarla hareket ediyorduk. Web sitesi teklifi aldığımız CinFikir'le sitemizi yaptırmaya karar verdik. Bunun ardından işlerimizde profesyonelleştik. Teşekkür ederiz.
Jülide S.
Satış Müdürü

Size Ulaşmamızı İster misiniz?

Eğer size ulaşmamızı istiyorsanız ve bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa yandaki formu doldurabilirsiniz.

Formu yolladıktan sonra destek ekibimiz size en kısa süre içerisinde ulaşacaktır.

Message sent!